IMAGE
inamlık
Cuma, 27 Kasım 2015
Devamı...

TAVAS'TA KURUMLAR SPOR İÇİN BULUŞTU

TAVAS'TA KURUMLAR SPOR İÇİN BULUŞTU

Tavas'ta Amatör Spor Haftası kutlamaları renkli görüntülerle başladı. Tüm kamu kurum ve kuruluş personellerinin ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirilen Amatör Spor Haftası kutlamaları, farkındalık yaratmak ve Tavas halkını spora özendirmek için düzenlenen etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.

Devamını oku: TAVAS'TA KURUMLAR SPOR İÇİN BULUŞTU

TAVAS DA LİMON AĞAÇIMI ? NERDEMİ ???

TAVAS DA LİMON AĞAÇIMI ? NERDEMİ ???

Bir atasözüyle yazıma başlamak istiyorum çok yaşayanmı bilir çok gezenmi derler bu sözle yola çıktık Tavas da limon ağaçı olduğunu limon yetiştirildiğini biliyormuydunuz?? bizde Haber sitesi olarak samanlık mahallesinde oturmakta olan bekir bey in limon.portakal.mandalin ağaçlarını gittik gördük ve sizlerle paylaşmak istedik olmaz

Devamını oku: TAVAS DA LİMON AĞAÇIMI ? NERDEMİ ???

BAŞKAN AKYOL: ZABITA, BELEDİYEMİZİN BEL KEMİĞİDİR

BAŞKAN AKYOL: ZABITA, BELEDİYEMİZİN BEL KEMİĞİDİR

Zabıtanın 191. kuruluş yıldönümü münasebetiyle Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol ve Başkan Yardımcısı İsmail Başlı, Zabıta Müdürlüğü personeliyle bir araya geldiler.

Zabıtanın fedakârca gece gündüz demeden çalıştığını ifade eden Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, "Zabıta, belediyemizin bel kemiğidir. Cesaretin ve dik duruşun simgesidir. Yasalara uygun bir şekilde yürüttüğünüz öz verili çalışmalarla, Tavas'ta yaşayan vatandaşların hayatlarını huzur sürdürmeleri hususunda önemli ve başarılı işlere imza attınız. Yasaya aykırı faaliyet gösteren, kamu otoritesini yok sayan kişi ve kurumlara karşı nazik, devlet ve kamu adabına yakışır bir üslupla yasaları uygulama noktasında belediyemizin kararlılığınızı gösterdiniz. Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum. Yüreğiniz her zaman güçlü, kararlı olsun. Başta Zabıta Müdürümüz olmak üzere, bütün memurlarımızı canı gönülden tebrik ediyorum. Tavas Belediyesiyle birlikte Tavas'ta daha birçok güzel işlere, başarılı hizmetleri yapma noktasında çok çalışmalıyız" dedi.

Devamını oku: BAŞKAN AKYOL: ZABITA, BELEDİYEMİZİN BEL KEMİĞİDİR

235 YILLIK DUA VE ŞÜKÜR

235 YILLIK DUA VE ŞÜKÜR

Baharlar ve Keçeliler Mahalleleri halkı bu yıl ki hasat bitiminde Allah’a şükretmek için Kara Dede Türbesi’nin bulunduğu Dede Dağına 235. kez çıktılar. Dede Dağı’na çıkan mahalleliler kurbanlar kesip ibadet ettiler. Kesilen kurbanlar sırık kebabı yapılarak mahalleliler ve dışarıdan gelen misafirlerle paylaşıldı. Kurbanların kesilip pişirilmesinin ardından Kara Dede Türbesi’nde topluca şükür namazı kılındı.

Devamını oku: 235 YILLIK DUA VE ŞÜKÜR

Tavas Belediyesi Kurban Bayramı hazırlıklarını tamamladı

Ek Bilgi