IMAGE
inamlık
Cuma, 27 Kasım 2015
Devamı...

TAVAS 2. ZEYBEK, KÜLTÜR ve SANAT FESTİVALİ

Tavas Belediyesi tarafından bu yıl 2.'si düzenlenecek olan Zeybek, Kültür ve Sanat Festivali etkinliği 20-21-22 Temmuz tarihleri arasında Tavas'ta kutlanacak. Bağlar Mesireliğinde yapılacak olan festivale gençlerin sevilen sesi KOLPA müzik grubu ve şarkılarıyla büyük bir çıkış yakalayan DERYA ULUĞ konserleri damga vuracak. Zeybekler günü için, Denizli, Uşak, Aydın, Burdur, Manisa, Balıkesir, Muğla, Kütahya, İzmir, Afyon gibi illerden çok sayıda zeybek ekibi Tavas'ın konuğu olacak.

Devamını oku: TAVAS 2. ZEYBEK, KÜLTÜR ve SANAT FESTİVALİ

TAVAS KAYMAKAMINI VALİ OLARAK UĞURLADI

TAVAS KAYMAKAMINI VALİ OLARAK UĞURLADI

Ekim 2014 yılında göreve başlayan Kaymakam Dr. Osman Varol'un 21 Haziran 2017 tarih ve 30103 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan "Vali Atamaları Kararnamesi" ile Amasya Valisi olarak atanması üzerine ilçede onuruna veda yemeği düzenlendi.

Veda yemeğine başta Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol ve personeli, Serinhisar Kaymakamı Hakan Alkan, Çameli Kaymakamı Onur Özaydınlı, Kale Kaymakamı Murat Güneş, Kale Belediye Başkanı Erkan Hayla, Beyağaç Kaymakamı Mustafa Akçay, Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Türkay Gözlükaya, Kurum Amirleri, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri, Parti Temsilcileri, muhtarlar ve çalışma arkadaşları katıldı.

Devamını oku: TAVAS KAYMAKAMINI VALİ OLARAK UĞURLADI

Ek Bilgi