BAŞKAN AKYOL: ZABITA, BELEDİYEMİZİN BEL KEMİĞİDİR

BAŞKAN AKYOL: ZABITA, BELEDİYEMİZİN BEL KEMİĞİDİR

Zabıtanın 191. kuruluş yıldönümü münasebetiyle Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol ve Başkan Yardımcısı İsmail Başlı, Zabıta Müdürlüğü personeliyle bir araya geldiler.

Zabıtanın fedakârca gece gündüz demeden çalıştığını ifade eden Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, "Zabıta, belediyemizin bel kemiğidir. Cesaretin ve dik duruşun simgesidir. Yasalara uygun bir şekilde yürüttüğünüz öz verili çalışmalarla, Tavas'ta yaşayan vatandaşların hayatlarını huzur sürdürmeleri hususunda önemli ve başarılı işlere imza attınız. Yasaya aykırı faaliyet gösteren, kamu otoritesini yok sayan kişi ve kurumlara karşı nazik, devlet ve kamu adabına yakışır bir üslupla yasaları uygulama noktasında belediyemizin kararlılığınızı gösterdiniz. Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum. Yüreğiniz her zaman güçlü, kararlı olsun. Başta Zabıta Müdürümüz olmak üzere, bütün memurlarımızı canı gönülden tebrik ediyorum. Tavas Belediyesiyle birlikte Tavas'ta daha birçok güzel işlere, başarılı hizmetleri yapma noktasında çok çalışmalıyız" dedi.

 

Tavas Belediyesi Zabıta Müdürü Yahya Konyalı, yaptığı açıklamada, "Zabıta teşkilatı, toplumun sağlığı, huzuru ve dirliğinin korunmasında hayati öneme sahip müesseselerin başında gelmektedir. Belediye Başkanımız Sayın Turhan Veli Akyol'un verdiği destekle çok önemli çalışmalara imza atıyoruz. Bu nedenle kendisine teşekkür ediyoruz" dedi.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Ek Bilgi