TAVAS'TA ÇİÇEK SEZONU BAŞLADI

TAVAS'TA ÇİÇEK SEZONU BAŞLADI

Havaların ısınması ve yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte çalışmalarına hız veren Tavas Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri çiçek dikimi, çimlendirme, ağaçlandırma, çevre düzenlemesi gibi peyzaj çalışmalarına ve periyodik bakımlarına yoğun bir şekilde devam ediyor.

Bu çalışmalar kapsamında son olarak, Yahşiler Mahallesi Cumhuriyet sokakta 400 m2'lik ve Tavas İmam Hatip altındaki 250 m2'lik alanlardaki peyzaj, çevre düzenlemesi ve çocuk oyun grubu montaj çalışmaları tamamlandı.

 

Çalışmalar ile ilgili açıklama yapan Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, "İlçe genelindeki cadde, sokaklarda, parklarda, yol kenarlarında bakım, onarım ve çevre düzenlemesi çalışmalarımız ile Tavas'ın estetik açıdan daha güzel ve yaşanabilir olması için gece gündüz çalışıyoruz.

Çocuklarımızın daha iyi eğlenip, oynayabilmeleri için çocuk oyun grupları montajını gerçekleştirdik. Aynı zamanda parklarımızda çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışması yaparak hem çocuklarımıza hem de vatandaşlarımıza daha modern, rahat ve ferah bir ortam hazırlıyoruz. Tüm birim ve müdürlüklerimiz ile vatandaşlarımızın hizmetindeyiz. Her şey daha güzel ve yaşanabilir Tavas için" dedi.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Ek Bilgi