TAVAS YENİ GÖRÜNÜMÜNE KAVUŞUYOR

TAVAS MODERN GÖRÜNÜMÜNE KAVUŞUYOR

Tavas Belediyesi, ilçenin tüm sokaklarını daha modern bir görünüme kavuşturmak için, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 50 mahallede gece-gündüz demeden vatandaşların daha refah ve modern bir mahallede yaşamaları, tozdan ve çamurdan kurtulmaları için çalışmalarına hiç ara vermeden 7/24 esasına göre devam etmektedirler.

Nikfer Mahallesinde başlatılan kilit parke taşı döşeme işlemi tamamlanırken, Seki ve Yahşiler mahallesinde ise taş döşeme işlemi tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunuldu.

 

Bunun yanında ihtiyaç halindeki mahallerde yol düzenleme, büz döşeme, peyzaj düzenlemesi ve çocuk oyun parklarının bakım, onarım ve yapım faaliyetlerini sürdürmektedir.

Güçlü ve Modern Bir Tavas

“Güçlü ve Modern Bir Tavas” söylemiyle yoluna devam eden ve çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, “Hizmet belediyeciliği anlayışıyla çıkmış olduğumuz yolda vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için tüm birimlerimiz özveriyle çalışmaktadır. Girdiğimiz her mahallemizde eksiklikleri tespit edip, programlı bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Amacımız, Tavas’ı daha yaşanabilir ve modern hale dönüştürmektir. Merkez ve mahallelerimizde yaşayan tüm vatandaşlarımızın kaliteli hizmet alması ve daha mutlu olması adına çalışmalarımız devam edecek. 1696 m2' lik alanda elimizin değmediği, hizmetin girmediği yer kalmayacak” dedi.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Ek Bilgi