BAŞKAN AKYOL'DAN ÇALIŞAN KADINLARA BÜYÜK JEST

BAŞKAN AKYOL'DAN ÇALIŞAN KADINLARA BÜYÜK JEST

Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol çalışan kadınları 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde unutmadı.

Deniz Tekstil ve Dodurga Tekstil çalışanlarını işyerinde ziyaret ederek onlara çiçek takdiminde bulundu. Çalışan kadın personelle tek tek ilgilenerek onların bu güzel gününde onları yalnız bırakmadı. Başkan Akyol, erkek çalışanlara da eşleri olanlara eşlerine vermek üzere, olmayanları da annelerine vermek üzere çiçek takdim etti.

 

Kadınların her alanda söz sahibi olması gerektiğini dile getiren Başkan Akyol, "Kadınların toplumumuzda, inancımızda ve tarihimizde yeri yadsınamayacak kadar önemlidir. Her zaman kadınlarımızın sevincini, derdini paylaşmaya hazırız. Bizi biz yapan fedakâr kadınlarımızın değeri hiçbir şeyle ölçülemez.

Biz üzerimizdeki sorumluluğun idraki içindeyiz. Dünyanın en ekonomik enerjisi tebessüm, siz kıymetli kadınlarımızın yüzünden eksilmesin diyorum. Gönlümüzde her zaman müstesna bir yere sahip olan, varlıklarıyla onurlandığımız, huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşları olan, hayatın her alanında fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden, sonsuz sevgi ve hoşgörüyle yetiştirdikleri nesillerle geleceğimizin mimarları olan tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlar; sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler diliyorum" dedi.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Ek Bilgi