BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ? en az iki yıllık çocuk gelişim mezunu öğretmen ve öğretmen yardımıcısı alınacak. müracaat:Yaka Mah. Vali Recep yazıcıoğlu Cad. No 79/A Tavas 0531 712 40 43

Tavas TOKİ Çalışmamızda Sona Gelindi

 

Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci,Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan,Tavas Kaymakamımız,Belediye Başkanımız ve Meclis üyesi kardeşlerimizle uzun zamandır üzerinde çalıştığımız Tavas TOKİ çalışmamızda sona gelindi.

Tavas ilçe merkezinde yeni mahalle sınırları içerisinde 18 ada 234 ile 236 nolu parseller toplu konut alanı olarak belirlenmiştir. Parsellere yönelik imar planı revizyonu belediye meclisince onaylanarak 12355 m²'lik toplu konut alanı olarak planlanmıştır. Bu bölgede Emsal:1.00 olduğundan 12355 m² inşaat alanı oluşacağından yaklaşık 120 konut yapılacaktır.Tavas merkezde 2.etap olarak devam edecektir.

 

Kızılcabölük mahallesi sınırları içerisinde bulunan 241 ada 2 nolu parsel toplu konut alanı olarak belirlenmiştir. Parsellere yönelik imar planı revizyonu belediye meclisince onaylanarak 14606 m²'lik alan toplu konut alanı olarak planlanmıştır. Söz konusu alanda Emsal:1.50 olduğu için a21909 m² inşaat alanı oluşmaktadır. Bu bölgemizde de yaklaşık 210 konut yapılacaktır.

Toplu Konut Projelerimiz için ilk başvurularımızı önümüzdeki haftalarda almaya başlanacaktır. Tavas'ımıza hayırlı olsun.
Hüseyin Inamlık
Ak Parti Tavas İlçe Bşk.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Ek Bilgi