BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ? en az iki yıllık çocuk gelişim mezunu öğretmen ve öğretmen yardımıcısı alınacak. müracaat:Yaka Mah. Vali Recep yazıcıoğlu Cad. No 79/A Tavas 0531 712 40 43

TAVAS’TA MİSAFİRHANELER YENİLENİYOR

TAVAS’TA MİSAFİRHANELER YENİLENİYOR

Tavas Kaymakamlığı ve Tavas Belediyesi işbirliği içerisinde FETÖ/PDY’ ye bağlı yurt ve dershanelerden el konulan malzemeler öğrencilerin ve ihtiyaç sahibi vatandaşların hizmetine sunuldu.

Çalışma kapsamında Tavas’ın muhtelif mahallelerinde bulunan toplam 19 tane misafirhanenin boya, badana, temizlik ve eşyalarının yenilenmesi projesine başlandı.

 

Daha önce Balkıca Mahallesi Misafirhanesi’ni yenileyen Tavas Belediyesi Ekipleri, Sofular Mahallesi Misafirhanesi’nin yenileme çalışmalarını da tamamlayarak vatandaşların hizmetine sundu.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, “15 Temmuz darbe girişiminden sonra, 667 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 2’inci maddesi kapsamında; el konulan yurt ve dershaneler ile içlerinde bulunan tüm eşyalar gerçek sahiplerine, yani Milletimize geri dönüyor.

Sevgi Eli’miz marifetiyle ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza veriyoruz. Bunun yanında dışarıdan gelen vatandaşlarımızın kalacak ve yatacak yerlerinin temini için mahallelerimizde bulunan 19 tane misafirhanemizin yenileme ve bakım çalışmasını başlattık. İlkini Balkıca Mahallemizde, ikincisini de Sofular Mahallemizde gerçekleştirdik. Program dahilinde diğer misafirhanelerimizi de yenileme ve bakım çalışmasını yapacağız. Vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun. Güle güle kullansınlar” dedi.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Ek Bilgi