BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ? en az iki yıllık çocuk gelişim mezunu öğretmen ve öğretmen yardımıcısı alınacak. müracaat:Yaka Mah. Vali Recep yazıcıoğlu Cad. No 79/A Tavas 0531 712 40 43

TAVAS BELEDİYESİ KAPALI PAZARYERİNDE SONA GELİNDİ

TAVAS BELEDİYESİ KAPALI PAZARYERİNDE SONA GELİNDİ

Tavas Belediyesi, ilçenin ihtiyaçlarına gidermeye, sorunların çözümüne yönelik tüm eksiklikleri tamamlamak için tüm ekipleriyle çalışmalarına devam ediyor.

Yaz kış rahat bir ortamda alışveriş yapmayı sağlayacak olan, Tavas Belediyesi Kapalı Pazaryeri hemen hemen tamamlandı.

Çevre düzenleme ve taş döşeme çalışmaları devam ettiğini ve en kısa zamanda Tavaslıların hizmetine sunulacağını ifade eden Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, “Göreve gelirken açıkladığımız “133 Dev Proje” mizden bir tanesi olan Tavas Kapalı Pazaryeri’mizde sona gelindi. İlk kazmayı Belediyemizin tüm çalışanları ile birlikte vurduk.  Kısa zaman içerisinde tamamlanan pazaryerimiz vatandaşlarımızı toz, çamur, yağmur ve sıcaktan koruyacak. Vatandaşlarımıza, refah bir ortamda alışveriş yapma imkanı sunacak” dedi.

 

Kapalı pazaryerinin olmaması nedeniyle yaşanan sıkıntılara değinen Başkan Akyol, sözlerine şöyle devam etti. “Vatandaşlarımız ve esnafımız hem sokak aralarındaki Pazaryerlerinin darlığı hem de kar, kış, yağmur, çamur, sıcak gibi olumsuz hava şartları nedeniyle ciddi anlamda zorluk ve çile çekiyordu. Bu sorunları gidermek ve vatandaşlarımıza hak ettiği değeri verebilmek adına yapımında son aşamasına gelen Tavas Kapalı Pazaryerimizin çok daha kaliteli ve iyi hizmet vereceğine inanıyorum. Tüm vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Ek Bilgi