BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ? en az iki yıllık çocuk gelişim mezunu öğretmen ve öğretmen yardımıcısı alınacak. müracaat:Yaka Mah. Vali Recep yazıcıoğlu Cad. No 79/A Tavas 0531 712 40 43

TAVAS BELEDİYESİ EKİPLERİ İLE CAMİLER PIRIL PIRIL

TAVAS BELEDİYESİ EKİPLERİ İLE CAMİLER PIRIL PIRIL

Tavas Belediyesi 1-7 Ekim tarihleri arasında kutlanan “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” nedeniyle camilerde başlattığı temizlik ve dezenfeksiyon çalışmasını genişleterek devam ediyor.

Tavas Belediyesi, şuana kadar vatandaşların ibadetlerini sağlıklı koşullarda, huzurlu bir şekilde yapabilmeleri için merkez ve mahallerindeki 40 cami ve 4 türbede temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarını programlı olarak titizlikle sürdürülüyor.

 

Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, “Camilerimiz bizim en kutsal mekânlarımızdır. İnsanlarımızın bu kutsal mekânlarda temiz ve ferah bir ortamda ibadetlerini yerine getirmeleri bizim için çok büyük önem arz ediyor. Bu mekânların maneviyatına uygun bir ortam oluşturmaya çalışıyoruz. Camiler, hiçbir şekilde ayrım yapmadan herkesi bünyesinde toplayan mekânlardır. Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik duygularımızı, hoşgörü anlayışımızı güçlendirdiğimiz yerlerdir. Ekiplerimiz halıların yıkanmasından camların silinmesine, abdesthane ve tuvaletlerin dezenfekte edilmesinden, klimaların ve avizelerin temizlenmesine kadar kapsamlı bir çalışma yürütüyor” dedi.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Ek Bilgi