BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ? en az iki yıllık çocuk gelişim mezunu öğretmen ve öğretmen yardımıcısı alınacak. müracaat:Yaka Mah. Vali Recep yazıcıoğlu Cad. No 79/A Tavas 0531 712 40 43

BAŞKAN AKYOL: HEP BİRLİKTE EL ELE, DAHA İYİYE DAHA GÜZELE

BAŞKAN AKYOL: HEP BİRLİKTE EL ELE, DAHA İYİYE DAHA GÜZELE

Tavas Belediyesi Beyaz Masa vatandaşın istek ve şikayetlerini dinleyip çözüme kavuşturuyor.

Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, “Beyaz Masa’da vatandaşlarımızla karşılıklı olarak konuşup, hasbihal ediyoruz. İstek, dilek ve şikayetlerini ilgili birim ve müdürlüklerimize koordineli bir şekilde aktararak çözüme kavuşturuyoruz. Sosyal ve Hizmet Belediyeciliği kapsamında vatandaşlarımıza her türlü yardım ve desteğimizi mümkün olan en yüksek boyuta taşımak için çalışıyoruz” dedi.

 

Vakit buldukça Beyaz Masa’da bulunduğunu kaydeden Başkan Akyol sözlerine şöyle devam etti, “Özellikle Salı günleri sabahtan akşama kadar Beyaz Masa’da vatandaşla bir arada bulunuyoruz. Vatandaşlarımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Beyaz Masa personelimizde her gün burada vatandaşlarımıza hizmet veriyor. Her şey ülkemiz ve Tavas için. Hep birlikte el ele, daha iyiye daha güzele” dedi.

Vatandaşlar ise, Başkan Akyol’un bu uygulamasından, ilgisinden ve alakasından son derece memnun olduklarını dile getirerek, “Sayın Başkanımızın makamında istediğimiz zaman misafir olabiliyoruz. Ama Beyaz Masa’da daha detaylı olarak dertleşme, istek, dilek ve sorunlarımızı konuşma fırsatı buluyoruz. Başkanımıza çok teşekkür ederiz” dediler.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Ek Bilgi