BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ? en az iki yıllık çocuk gelişim mezunu öğretmen ve öğretmen yardımıcısı alınacak. müracaat:Yaka Mah. Vali Recep yazıcıoğlu Cad. No 79/A Tavas 0531 712 40 43

TAVAS BELEDİYESİ KURBAN BAYRAMI'NA HAZIR

TAVAS BELEDİYESİ KURBAN BAYRAMI'NA HAZIR
Tavas Belediyesi vatandaşlarının huzurlu bir bayram geçirmesi için gerekli tüm tedbirleri alarak Kurban Bayramı hazırlıklarını tamamladı. Kurban Bayramı yaklaşırken belediye ekipleri tarafından özellikle gıda üzerine çalışan işletmelere yapılan denetimler yoğunlaştırıldı.
Kurban satış yerlerinin temizliği için de çalışma yapan Tavas Belediyesi ekipleri, kesim yerlerinin ve kurbanlıkların taşındığı araçların dezenfekte işlemlerini yapıyor. Bayram boyunca da yapılacak olan sterilizasyon çalışmalarıyla vatandaşların kurbanlarını hijyenik ortamda kesilmesi sağlanacak.
Temizlik Ekipleri Mesaide


Ayrıca Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri bayram öncesinde merkez ve mahallelerinde vatandaşların daha hijyenik koşullarda sakatatlarını atacakları büyük çöp poşetlerini dağıttı. Ayrıca vatandaşlara bayram boyunca çöp atıklarını çıkaracakları saatler hakkında bilgilendirildi. Ekipler tüm mahallerdeki vatandaşların bayram süresince daha iyi hizmet vermek için hizmet vermeye devam edecek. Yetkililer, vatandaşların sağlıklı bir ortamda bayram geçirmeleri için çöp çıkarma saatlerine uyulmasını istedi. Ayrıca, kesimi yapılan hayvanlara ait atıkların, siyah çöp poşetlerine doldurulup, ilgililere teslim edilmesini istedi.
Tüm Birimler İş Başında
Vatandaşların huzur içinde bayram geçirmesi için Tavas Belediyesi’nin pek çok birimi de iş başında olacak. Belediye hizmetlerinin Bayram tatili boyunca devam edeceğini ifade eden Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, “Her zaman olduğu gibi bayramda da vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. İlgili birimlerimiz bayram boyunca hizmet vermeye devam edecek. Tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir şekilde bayram geçirmelerini temenni ediyorum.” dedi.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Ek Bilgi