SBZ
Süzgeç
 • BAŞKAN AKYOL’DAN BASIN BAYRAMI MESAJI

  BAŞKAN AKYOL’DAN BASIN BAYRAMI MESAJI

  Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı olması nedeniyle bir mesaj yayımladı.

  Başkan Akyol, "Toplumun hızlı ve doğru bir şekilde aydınlatılmasında ve bilgilendirilmesinde her türlü zorluklara rağmen kamuoyuna haber akışını sağlayan gazeteciler, görevlerini gönüllük esası ve özveriyle ifa etmeye çalışan önemli bir meslek grubunun üyeleridir.

 • BU FESTİVALİN BİR BENZERİ DAHA YOK

  BU FESTİVALİN BİR BENZERİ DAHA YOK

  Tavas Belediyesi tarafından bu yıl 2.si düzenlenen Zeybek Kültür ve Sanat Festivali 3 gün süren coşkulu etkinliklerin ardından sona erdi.

  Onbinlerin katıldığı festivalde 3 gün boyunca Tavas halkı doyasıya eğlendi.

  Bağlar Mesireliğinde gerçekleştirilen festival görkemli bir açılışla start verdi. Atlılar, mehteran, halk oyunları ekipleri, protokol ve çok sayıda vatandaşla gerçekleştirilen kortej yürüyüşü renkli görüntülere sahne olurken akşam saatlerinde sahne alan Egenin tüm illerinden gelen (Denizli, Uşak, Aydın, Burdur, Manisa, Balıkesir, Muğla, Kütahya, İzmir, Afyon) efelerinin halk oyunları sunumuyla Tavaslılar mest oldu.

 • TAVAS 2. ZEYBEK, KÜLTÜR ve SANAT FESTİVALİ

  Tavas Belediyesi tarafından bu yıl 2.'si düzenlenecek olan Zeybek, Kültür ve Sanat Festivali etkinliği 20-21-22 Temmuz tarihleri arasında Tavas'ta kutlanacak. Bağlar Mesireliğinde yapılacak olan festivale gençlerin sevilen sesi KOLPA müzik grubu ve şarkılarıyla büyük bir çıkış yakalayan DERYA ULUĞ konserleri damga vuracak. Zeybekler günü için, Denizli, Uşak, Aydın, Burdur, Manisa, Balıkesir, Muğla, Kütahya, İzmir, Afyon gibi illerden çok sayıda zeybek ekibi Tavas'ın konuğu olacak.

Ek Bilgi