Süzgeç
 • TAVAS TEK MAKİNADA SALÇALIK

  TAVAS TEK MAKİNADA SALÇALIK

  Tavas samanlık mahallesinde yıllardır beri makinada  domates,salçalık,ve biber sıkılır

  ayrıca koruk sıkılır salça temin edilir gününde teslim edilmektedir tüm müşterilerimizi bekleriz

  0 554 417 98 98---0 55431250143 iş 6130769 TAVAS 

 • TAVAS'TA 15 TEMMUZ ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

  TAVAS'TA 15 TEMMUZ ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında anma törenleri tüm yurtta olduğu gibi Tavas'ta da başladı.

  İlçe merkez ve mahallelerinde bulunan şehitlikler eş zamanlı olarak ziyaret edilerek, onların nezdinde 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri anıldı. Akabinde, Mestanağa Camiinde Mevlid-i Şerif okunarak şehitler için indirilen hatimlerin duaları yapıldı.

 • TAVAS/KIZILCABÖLÜK FESTİVALİ’NE SİYASİLERDEN YOĞUN İLGİ

  TAVAS/KIZILCABÖLÜK FESTİVALİ’NE SİYASİLERDEN YOĞUN İLGİ

  23 yıldır devam eden Kızılcabölük Kültür, Sanat, Tekstil ve Moda Festivali, Tavas Belediyesi Kızılcabölüklüler Vakfı öncülüğünde muhteşem görüntülere sahne oldu. Yoğun programından ötürü Festivale katılamadığını belirten bir faks gönderen Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin mesajıyla başlayan festivale Ak Parti milletvekilleri önceki dönem Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Ak Parti MKYK üyesi Cahit Özkan ve Şahin Tin tam kadro katıldılar.

 • İP CANBAZLARI 40 YIL SONRA YENİDEN TAVAS’TA

  İP CANBAZLARI 40 YIL SONRA YENİDEN TAVAS’TA

  Tavas Belediyesinin katkılarıyla, Tavas Bağlar Mesireliğine kurulan Avrasya Sirki, Türkiye'nin son ip canbazı ünvanına sahip, Dr. Özdemir Turan önderliğinde "Canbazhane Kumpanyası" gösterisini 09 Temmuz Pazar gününe kadar her akşam saat 21.30'da ve 22.30'da halka sunacak. Avrasya Sirki, “Somut Olmayan Kültürel Miras kapsamındaki” seyirlik sanatlar gösterileri ile özellikle çocukların ve ailelerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

 • TAVAS KAYMAKAMINI VALİ OLARAK UĞURLADI

  TAVAS KAYMAKAMINI VALİ OLARAK UĞURLADI

  Ekim 2014 yılında göreve başlayan Kaymakam Dr. Osman Varol'un 21 Haziran 2017 tarih ve 30103 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan "Vali Atamaları Kararnamesi" ile Amasya Valisi olarak atanması üzerine ilçede onuruna veda yemeği düzenlendi.

  Veda yemeğine başta Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol ve personeli, Serinhisar Kaymakamı Hakan Alkan, Çameli Kaymakamı Onur Özaydınlı, Kale Kaymakamı Murat Güneş, Kale Belediye Başkanı Erkan Hayla, Beyağaç Kaymakamı Mustafa Akçay, Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Türkay Gözlükaya, Kurum Amirleri, Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri, Parti Temsilcileri, muhtarlar ve çalışma arkadaşları katıldı.

Ek Bilgi