Süzgeç
 • BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

 • OTANTİK OSMANLI TERLİKLERİ TAVAS DA

  OTANTİK OSMANLI TERLİKLERİ TAVAS DA

  Değerli okuyucularımız sizleri değişik ve ilginç haberlerle yine karşınızdayız bugün sizleri tavas merkezde yeni mahallede evinde osmanlı terlikleri imal eden ali abiyi ziyaret ettik 50 yıldan beri ayakkabıcılık yaptığını osmanlı döneminden kalma carilerinin giydiği bindallıların altına giydikleri terlikleri yapmaktadır

 • TAVAS'TA "RAHMET AKŞAMLARI'NA" YOĞUN İLGİ

  TAVAS'TA "RAHMET AKŞAMLARI'NA" YOĞUN İLGİ

  Ramazan'ın manevi iklimi ve duygu yüklü atmosferinin yoğun olduğu Ramazan Ayı etkinlikleri Tavas'ta devam ediyor. Tavas Belediyesi'nin organize ettiği, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın katkı sunduğu Ramazan Ayı etkinliğinin bu hafta durağı, Tavas Bağlar Mesireliği amfi tiyatro oldu. Etkinliğe, Tavas Kaymakamı Dr. Osman Varol, Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, eşi Bedriye Akyol, Meclis Üyeleri, daire amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 • TAVAS'LI MİNİKLERDEN ÇEVRE BİLİNCİ DERSİ

  TAVAS'LI MİNİKLERDEN ÇEVRE BİLİNCİ DERSİ

  5 Haziran Dünya Çevre Gününde Mehmet Poran Anaokulu öğrencileri, vatandaşlara çevre bilinci dersi verdi.

  Tavas Belediyesi'nin katkılarıyla düzenlenen çevre günü etkinliği kapsamında minik öğrenciler, atık yağların ekonomiye geri kazandırılması ve çevre kirliliğini önlemek için esnaf ve vatandaşlara anlatarak farkındalık oluşturdular.

  Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol'la birlikte tek tek esnafları dolaşan minikler ellerindeki broşürleri ve kendi hazırladıkları şişeleri vatandaşa verdiler.

 • ENERJİMİZ HİÇ BİTMEYECEK

  ENERJİMİZ HİÇ BİTMEYECEK

  Türkiye’nin stratejik yatırımlarının başında gelen yenilenebilir enerjide Tavas Belediyesi büyük bir başarıya imza attı. 1 MW gücünde güneş enerji projesi onaylanan Tavas Belediyesi 2017 yılında yatırımı tamamlayarak üretim yapacak.

 • TAVAS'TA ŞEHİT VE GAZİ YAKINLARIYLA İFTAR

  TAVAS'TA ŞEHİT VE GAZİ YAKINLARIYLA İFTAR

  Tavas İlçe Kaymakamlığı ve Tavas Belediyesi Ramazan ayı münasebetiyle ilçe genelindeki şehit ve gazi ailelerine iftar yemeği verdi.

  Tavas Belediyesi Çarşı Meydanı iftar sofrasında gerçekleştirilen iftar yemeği öncesi Tavas Kaymakamı Dr. Osman Varol ve Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, davetlilerin masalarını gezerek onlarla tek tek ilgilendi.

 • RAMAZAN AYI TAVAS’TA BAŞKA YAŞANIR

  RAMAZAN AYI TAVAS’TA BAŞKA YAŞANIR

  Ramazan’ın manevi iklimi ve duygu yüklü atmosferinin yoğun olduğu Ramazan Ayı etkinlikleri Tavas’ta başladı. Tavas Belediyesi’nin organize ettiği, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkı sunduğu Ramazan Ayı etkinliklerinin ilki Tavas’ın Karahisar mahallesinde gerçekleşti. Etkinliğe Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, eşi Bedriye Akyol, Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin İnamlık, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Müftüsü Recep Balaban ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ek Bilgi