BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ? en az iki yıllık çocuk gelişim mezunu öğretmen ve öğretmen yardımıcısı alınacak. müracaat:Yaka Mah. Vali Recep yazıcıoğlu Cad. No 79/A Tavas 0531 712 40 43
Süzgeç
 • TAVAS DA ELMALI AKTARDAYIZ

  TAVAS DA ELMALI AKTARDAYIZ

  Değerli okuyucularınız zaman zaman sizleri değişik ve ilginç yerleri tanıtmaya çalışmaktayız bugünde Tavas da ELMALI AKTAR dayız süleyman beyi bir ziyaret ettik ilgileri için teşekkür ederiz

 • TAVAS BELEDİYESİ TURİZM HAFTASINA DAMGA VURDU

  TAVAS BELEDİYESİ TURİZM HAFTASINA DAMGA VURDU

  Denizli Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından hazırlanan "Geleceğimiz Turizm" etkinliği çoşkuyla kutlandı.

  Valilik önünde başlayan törenler, 15 Temmuz Delikçınar Şehitler Meydanı'nda devam etti. İlçe belediyelerin kendi kültürlerinin tanıtımı için açılan standlarda birbirinden değerli ürünler misafirlere tanıtıldı.

 • NİHAT HATİPOĞLU TAVAS'A GELİYOR

   

  NİHAT HATİPOĞLU TAVAS'A GELİYOR

  İlahiyatçı-Yazar Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu sevenleriyle buluşmak üzere Efeler Diyarı Tavas'a geliyor. Tavas Belediyesi tarafından organize edilen Kutlu Doğum Özel Programı, "Kutlu Yolda Birlik Beraberlik Gecesi" 12 Nisan 2017 Çarşamba günü saat: 20:00'da Tavas Belediye Meydanında gerçekleşecektir.

 • TAVAS'TA ÇİÇEK SEZONU BAŞLADI

  TAVAS'TA ÇİÇEK SEZONU BAŞLADI

  Havaların ısınması ve yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte çalışmalarına hız veren Tavas Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri çiçek dikimi, çimlendirme, ağaçlandırma, çevre düzenlemesi gibi peyzaj çalışmalarına ve periyodik bakımlarına yoğun bir şekilde devam ediyor.

  Bu çalışmalar kapsamında son olarak, Yahşiler Mahallesi Cumhuriyet sokakta 400 m2'lik ve Tavas İmam Hatip altındaki 250 m2'lik alanlardaki peyzaj, çevre düzenlemesi ve çocuk oyun grubu montaj çalışmaları tamamlandı.

Ek Bilgi