BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ? en az iki yıllık çocuk gelişim mezunu öğretmen ve öğretmen yardımıcısı alınacak. müracaat:Yaka Mah. Vali Recep yazıcıoğlu Cad. No 79/A Tavas 0531 712 40 43
Süzgeç
 • TAVAS YENİ GÖRÜNÜMÜNE KAVUŞUYOR

  TAVAS MODERN GÖRÜNÜMÜNE KAVUŞUYOR

  Tavas Belediyesi, ilçenin tüm sokaklarını daha modern bir görünüme kavuşturmak için, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 50 mahallede gece-gündüz demeden vatandaşların daha refah ve modern bir mahallede yaşamaları, tozdan ve çamurdan kurtulmaları için çalışmalarına hiç ara vermeden 7/24 esasına göre devam etmektedirler.

  Nikfer Mahallesinde başlatılan kilit parke taşı döşeme işlemi tamamlanırken, Seki ve Yahşiler mahallesinde ise taş döşeme işlemi tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunuldu.

 • BAŞKAN AKYOL'DAN ÇALIŞAN KADINLARA BÜYÜK JEST

  BAŞKAN AKYOL'DAN ÇALIŞAN KADINLARA BÜYÜK JEST

  Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol çalışan kadınları 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde unutmadı.

  Deniz Tekstil ve Dodurga Tekstil çalışanlarını işyerinde ziyaret ederek onlara çiçek takdiminde bulundu. Çalışan kadın personelle tek tek ilgilenerek onların bu güzel gününde onları yalnız bırakmadı. Başkan Akyol, erkek çalışanlara da eşleri olanlara eşlerine vermek üzere, olmayanları da annelerine vermek üzere çiçek takdim etti.

 • BAŞKAN YÖRESEL EL SANATLARINA SAHİP ÇIKIYOR

  BAŞKAN YÖRESEL EL SANATLARINA SAHİP ÇIKIYOR

  Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, Halk Eğitim Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Tekke Mahallesi kursiyerlerinin daveti üzerine kursiyerleri, yerinde ziyaret etti.

Ek Bilgi