SBZ
Süzgeç
 • 2018 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin. Neşe dolu bir yıl geçirin.

  2018 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin. Neşe dolu bir yıl geçirin.

 • BİR ASIRA ONKALA ?????

  BİR ASIRA ONKALA     ?????

  Denizli İli Tavas İlçesi Nikfer mahallesindeyiz böylesi görülmedi duyulmacı bir asıra

  On kala demekle yıllarını terzilik mesleğini veren 8 çoçuğu ve 40 torunu olan hacı Yusuf amcadan bahsediyorum yılmadan usanmadan çalışan ve hala çalışmakta olan hacı amcamıza (Allah)uzun ömürler versin çok yaşayan değil çok gezen derler sözüyle yola düştük habercilikte öncü www.tavaszirve.com haber sitesi tüm okuyucularımızla beraberiz

  21.yüzyılın antikacısı

  Emin KARADENİZ

   

   

 • TAVAS KUDÜS İÇİN AYAKTA

  TAVAS KUDÜS İÇİN AYAKTA Tavas'ta, tüm kamu kurumlarının, STKların, siyasi partilerin ve halkın katılımıyla ABD yönetiminin Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıma yolunda adımlarına karşı ortaklaşa düzenlenen basın açıklaması Cuma namazı sonrası gerçekleştirildi. Tüm kurumları temsilen ortak bildiriyi okuyan Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, "Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump'ın hukuksuz Kudüs açıklaması, insanlık vicdanını yaralamış ve bölgemizdeki sorunları derinleştirilmiştir.

 • DENİZLİ' NİN EN BÜYÜK VE DONANIMLI ENGELLİ BAKIM MERKEZİ TAVAS' TA AÇILDI

  DENİZLİ' NİN EN BÜYÜK VE DONANIMLI ENGELLİ BAKIM MERKEZİ TAVAS' TA AÇILDI

  Özel Denizli Engelli Bakım Merkezi 18 yaş üzeri ruhsal, ağır engelli bireylere ücretsiz ve yatılı bakım hizmeti vermek üzere Tavas'ta açıldı.

  Özel Denizli Engelli Bakım Merkezi 100 kişilik kapasiteye sahip olup 4.000 m2 kapalı alan ve 1.500 m2 bahçesi ile engelli bireylere yüksek standartlara sahip bir tesiste hizmet vermektedir.

 • TOPLUMLARA YÖN VEREN KADINLARDIR

  TOPLUMLARA YÖN VEREN KADINLARDIR

  Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, 5 Aralık Dünya Kadınlar günü olması sebebiyle bir mesaj yayımladı.

  Kadınların toplumun her yerinde olması gerektiğini vurgulayan Başkan Akyol, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk, kadınlarımızın her alanda ileri bir seviyede olmasını arzu ederek bütün dünya ülkelerinden önce 5 Aralık 1934 tarihinde Türk Kadınına "Seçme ve Seçilme Hakkı" tanıdı. Gelişmiş ülkelerde dahi kadına seçme ve seçilme hakkı bizden daha sonra verildi. Dünya Kadın Hakları Günü; İçinde bulunduğumuz yüzyılın başlarından bu yana tüm dünyada kadınların daha insanca yaşama isteğini dile getirdikleri bir mücadele ve dayanışma günü olarak kutlanmaktadır.

Ek Bilgi