BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ? en az iki yıllık çocuk gelişim mezunu öğretmen ve öğretmen yardımıcısı alınacak. müracaat:Yaka Mah. Vali Recep yazıcıoğlu Cad. No 79/A Tavas 0531 712 40 43
Süzgeç
 • TAVAS KAPALI PAZARYERİ HİZMETE GİRDİ

  TAVAS KAPALI PAZARYERİ HİZMETE GİRDİ

  Tavas Belediyesi Kapalı Pazar Yeri yeni yerinde hizmete girdi. Geniş kapasitesi, ferahlığı ve hijyenikliği ile mükemmel bir şekilde dizayn edilen Pazar yeri ilçe halkını ve esnafını memnun etti.

  Tavas Belediyesi tarafından, Orta mahallede bulunan 519 Ada 1 Nolu parsel alan içerisinde 6015 m2'lik alanda hizmete giren Kapalı Pazar Yeri pazarcı esnafına ve vatandaşa rahat bir nefes aldıracak.

 • ŞEHİR İLE ÜNİVERSİTENİN BAĞI KOPUK

  ŞEHİR İLE ÜNİVERSİTENİN BAĞI KOPUK

   Pamukkale Üniversitesi ,Rektör adayı Prof.Dr. Yakup Kaska,Pamukkale üniversitesi ile Denizli nin bağının kopuk olduğunu belirterek “Rektör seçilmem halinde,bu yapı derhal değişecek”dedi.. Prof.Dr.Yakup Kaska “Çarşamba ve Cuma günleri öğleden sonra boş..Bu zaman diliminde toplanarak sorunların tesbiti,Üniversitenin sorunları ve çözüm önerilerini görüşeceğiz. İstaşareli ve liyakata yönelik çalışmalar ve projeler hazırlanacak. Pamukkale üniversitesi proje üreten,uluslararası tanınan bir Üniversite olacak”dedi. HAYIRSEVERLER UNUTULDU.

 • TAVAS'TAN HALEP'E KARDEŞLİK KÖPRÜSÜ

  TAVAS'TAN HALEP'E KARDEŞLİK KÖPRÜSÜ

  Tavas Kaymakamlığı, Tavas Belediyesi ve İlçe Müftülüğü işbirliğiyle organize edilen Halep yardımlarına Tavaslı gurbetçilerde katıldı.  Almanya’da oturan gurbetçiler, Halep için topladıkları 49 bin lirayı Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol’a teslim ettiler.

  Toplanan yardım paralarıyla gıda- battaniye-su ve kömür alınarak, 2 tır Belediye personeli tarafından istif edildi. Yine organize bir şekilde toplanan giyim yardımları da 3. tırı doldurdu.

 • Neden Aday Oldum?

  Denizli’nin en uzak köylerinden Tavas’ın Avdan köyünde İlkokulu okuyup, Devlet Parasız Yatılılık sınavını kazanarak Ortaokul ve Liseyi sırasıyla Denizli-Yeşilköy Ortaokulu ve Denizli Lisesinde tamamladım. Üniversiteyi bitirip, 3 yıl Milli Eğitim Bakanlığı’nda Biyoloji Öğretmenliği yaptıktan sonra YÖK bursu kazanarak Lisansüstü eğitimimi İngiltere’de tamamladım.

Ek Bilgi