BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ? en az iki yıllık çocuk gelişim mezunu öğretmen ve öğretmen yardımıcısı alınacak. müracaat:Yaka Mah. Vali Recep yazıcıoğlu Cad. No 79/A Tavas 0531 712 40 43
Süzgeç
 • DERİNKUYU MAHALLESİ’NDE TAŞ VE BORDÜR DÖŞEME ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜLÜYOR

  DERİNKUYU MAHALLESİ’NDE TAŞ VE BORDÜR DÖŞEME ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜLÜYOR

  Tavas Belediyesi, ilçenin değişik mahallerinde kilit parke taşı ve bordür döşeme çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Programlı bir şekilde gerçekleştirilmekte olan çalışmalar dahilinde Derinkuyu Mahallesi, sokak ve meydanlarında kilit parke taşı ve bordür taşı döşeme çalışmalarında sona gelindi.

 • Tavas TOKİ Çalışmamızda Sona Gelindi

   

  Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci,Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan,Tavas Kaymakamımız,Belediye Başkanımız ve Meclis üyesi kardeşlerimizle uzun zamandır üzerinde çalıştığımız Tavas TOKİ çalışmamızda sona gelindi.

  Tavas ilçe merkezinde yeni mahalle sınırları içerisinde 18 ada 234 ile 236 nolu parseller toplu konut alanı olarak belirlenmiştir. Parsellere yönelik imar planı revizyonu belediye meclisince onaylanarak 12355 m²'lik toplu konut alanı olarak planlanmıştır. Bu bölgede Emsal:1.00 olduğundan 12355 m² inşaat alanı oluşacağından yaklaşık 120 konut yapılacaktır.Tavas merkezde 2.etap olarak devam edecektir.

 • TAVAS’TA ÖRTÜ ALTI SERACILIK BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR

  TAVAS’TA ÖRTÜ ALTI SERACILIK BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR

  Tavas Belediyesi, ilçe genelinde örtü altı seracılığı teşvik etmek ve geliştirmek amacıyla başlattığı çalışmalarını sürdürüyor.

  Vatandaşlar ve yetkilileri bir araya getirmeyi amaçlayan programın ikincisi Ziraat Odası Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

  El Birliğiyle Güzel İşler Başarabiliriz

  Üreticinin her zaman yanında olduklarını belirten Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, “Topraklarımızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. İlçe genelinde dalga dalga örtü altı seracılığını anlatarak, yetkililerle onları buluşturuyoruz. Gerekli girişimlerin vatandaşlarımız tarafından benimsenmesini ve hayata geçirilmesini arzu ediyoruz. Bizler üreticilerimize bütün kuruluşlarımızla birlikte elimizden gelen yardımı yapmaya hazırız. Vatandaşımızın çağın gerektirdiği bilgi ve donanımlardan haberdar olmasını istiyoruz. Bunları iyi bir şekilde planlayarak değişik fikirlerin ortaya çıkmasıyla geleceklerine yön vermeleri konusunda el birliğiyle güzel işler başaracağımıza inanıyorum” dedi

Ek Bilgi