BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ? en az iki yıllık çocuk gelişim mezunu öğretmen ve öğretmen yardımıcısı alınacak. müracaat:Yaka Mah. Vali Recep yazıcıoğlu Cad. No 79/A Tavas 0531 712 40 43
Süzgeç
 • BAŞKAN AKYOL’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

  BAŞKAN AKYOL’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

  24 Kasım Öğretmenler Günü olması dolayısıyla Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, bir mesaj yayımladı.

  Akyol, “Dünyadaki en onurlu mesleklerin başında olan öğretmenlik; emek, özveri, sabır ve hoşgörü isteyen, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar değerli, saygın bir meslektir. İdealini ve heyecanını daima taze tutan, kendini her zaman yenileyen siz değerli öğretmenlerimizin sayesinde ülkemiz, her alanda kalkınmış ve gelişmiş bir dünya devleti haline gelecektir. Çocuklarımızın ve gençlerimizin değerlerimize bağlı yetiştirilmesinde, dolayısıyla ülkemizin geleceğinin şekillendirilmesinde en büyük görev öğretmenlerimizindir.

 • TAVAS’TA YAŞAM, KÜLTÜR, MEKAN VE TARIM SERGİLENDİ

  TAVAS’TA YAŞAM, KÜLTÜR, MEKAN VE TARIM SERGİLENDİ

  Tavas Belediyesi’nin düzenlediği Ulusal Fotoğraf Yarışması’nda dereceye giren resimler, Tavaslıların beğenisine sunuldu.

  Kadın Kültür Evi’nde açılışı gerçekleştirilen resim sergisine, Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol’un yanı sıra kamu kurum ve kuruluşları müdürleri, okul müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

  Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, misafirlerle tek tek ilgilenerek sergi hakkında bilgi verdi.

 • TAVAS’TA MİSAFİRHANELER YENİLENİYOR

  TAVAS’TA MİSAFİRHANELER YENİLENİYOR

  Tavas Kaymakamlığı ve Tavas Belediyesi işbirliği içerisinde FETÖ/PDY’ ye bağlı yurt ve dershanelerden el konulan malzemeler öğrencilerin ve ihtiyaç sahibi vatandaşların hizmetine sunuldu.

  Çalışma kapsamında Tavas’ın muhtelif mahallelerinde bulunan toplam 19 tane misafirhanenin boya, badana, temizlik ve eşyalarının yenilenmesi projesine başlandı.

 • TAVAS KENT ORMANI’NA İLK KAZMA VURULDU

  TAVAS KENT ORMANI’NA İLK KAZMA VURULDU

  Vatandaşların doğa ile iç içe bir ortamda spor yapmaları, aileleriyle birlikte hoş vakit geçirebilmeleri için Tavas’a Kent Ormanı projesinin yapımına başlandı.

  Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Tavas Belediyesi’nin ortak projesi olan Kent Ormanı doğayla vatandaşı buluşturacak.

Ek Bilgi