BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ? en az iki yıllık çocuk gelişim mezunu öğretmen ve öğretmen yardımıcısı alınacak. müracaat:Yaka Mah. Vali Recep yazıcıoğlu Cad. No 79/A Tavas 0531 712 40 43
Süzgeç
 • TAVAS BELEDİYESİ KAPALI PAZARYERİNDE SONA GELİNDİ

  TAVAS BELEDİYESİ KAPALI PAZARYERİNDE SONA GELİNDİ

  Tavas Belediyesi, ilçenin ihtiyaçlarına gidermeye, sorunların çözümüne yönelik tüm eksiklikleri tamamlamak için tüm ekipleriyle çalışmalarına devam ediyor.

  Yaz kış rahat bir ortamda alışveriş yapmayı sağlayacak olan, Tavas Belediyesi Kapalı Pazaryeri hemen hemen tamamlandı.

  Çevre düzenleme ve taş döşeme çalışmaları devam ettiğini ve en kısa zamanda Tavaslıların hizmetine sunulacağını ifade eden Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, “Göreve gelirken açıkladığımız “133 Dev Proje” mizden bir tanesi olan Tavas Kapalı Pazaryeri’mizde sona gelindi. İlk kazmayı Belediyemizin tüm çalışanları ile birlikte vurduk.  Kısa zaman içerisinde tamamlanan pazaryerimiz vatandaşlarımızı toz, çamur, yağmur ve sıcaktan koruyacak. Vatandaşlarımıza, refah bir ortamda alışveriş yapma imkanı sunacak” dedi.

 • TAVAS BELEDİYESİ EKİPLERİ İLE CAMİLER PIRIL PIRIL

  TAVAS BELEDİYESİ EKİPLERİ İLE CAMİLER PIRIL PIRIL

  Tavas Belediyesi 1-7 Ekim tarihleri arasında kutlanan “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” nedeniyle camilerde başlattığı temizlik ve dezenfeksiyon çalışmasını genişleterek devam ediyor.

  Tavas Belediyesi, şuana kadar vatandaşların ibadetlerini sağlıklı koşullarda, huzurlu bir şekilde yapabilmeleri için merkez ve mahallerindeki 40 cami ve 4 türbede temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarını programlı olarak titizlikle sürdürülüyor.

 • OKUL KANTİNLERİNE SIKI DENETİM

  OKUL KANTİNLERİNE SIKI DENETİM

  Tavas Belediye Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Tavas genelinde faaliyet gösteren okul kantinlerini denetledi.

  Okulların açılmasının ardından okulların kantinlerinde satılan gıdaların üretim ve son kullanma tarihleri, satılması yasak olan yiyecek ve içecekler, kantin ve çalışanlarının temizliği denetlendi.

  Zararlı yiyecek ve içecek satılmamalı ve tüketilmemeli

 • BAŞKAN AKYOL: HEP BİRLİKTE EL ELE, DAHA İYİYE DAHA GÜZELE

  BAŞKAN AKYOL: HEP BİRLİKTE EL ELE, DAHA İYİYE DAHA GÜZELE

  Tavas Belediyesi Beyaz Masa vatandaşın istek ve şikayetlerini dinleyip çözüme kavuşturuyor.

  Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol, “Beyaz Masa’da vatandaşlarımızla karşılıklı olarak konuşup, hasbihal ediyoruz. İstek, dilek ve şikayetlerini ilgili birim ve müdürlüklerimize koordineli bir şekilde aktararak çözüme kavuşturuyoruz. Sosyal ve Hizmet Belediyeciliği kapsamında vatandaşlarımıza her türlü yardım ve desteğimizi mümkün olan en yüksek boyuta taşımak için çalışıyoruz” dedi.

Ek Bilgi